Aktualna temperatura:

Atrakcje turystyczne

Atrakcje turystyczne


Kopalino

Kopalino to letniskowa wieś nadmorska między Łebą i Karwią. Wybrzeże charakteryzuje się jednymi z najszerszych piaszczystych plaż w Polsce. Tereny otaczające wieś porośnięte są lasami mieszanymi z dużą ilością cisów - rezerwat przyrody Choczewskie Cisy.
Latarnia Stilo

Latarnia Morska Stilo – latarnia morska na polskim wybrzeżu Bałtyku, położona w miejscowości Osetnik (dawniej Stilo), niedaleko Sasina (gmina Choczewo, powiat wejherowski, województwo pomorskie).
Jezioro Kopalińskie

Jezioro o powierzchni 8,37 ha i głębokości 3m, znajduje się w odległości 1 km od centrum noclegowego Kopalina oraz od morza. Jezioro otacza las a prowadzi do niego piaskowa droga.
Ścieżka przyrodniczo-leśna Szklana Huta

Ścieżka przeznaczona wyłącznie do przejścia pieszego, obejmuje 12 punktów, na których można dowiedzieć się o lesie, jego znaczeniu procesach w nim zachodzących.
Liczna szlaki rowerowe i piesze

Szlaki rowerowe: zielony –  o długości 11 km, żółty o długości 8 km, niebieski o długości 13 km oraz pomarańczowy o długości 20 km.
Wydmy ruchome

Słowiński Park Narodowy znajduje się na terenie Mierzei Łebskiej z jeziorami Łebsko i Gardno, na terenie którego mieści się największe w środkowej Europie skupienie wydm, cmentarzyska drzew, torfowiska śródwydmowe, a także bór nadmorski.


Wyślij zapytanie o dostępnośćRezerwacja telefoniczna: 502 831 134